2013-09-06

Vasaros turą „Antis“ baigs finaliniu „Sostinės dienų“ koncertu sekmadienį Katedros aikštėje

Naują savo koncertinę programą pristatanti grupė „Antis“ su koncertais šią vasarą jau aplankė didžiausius Lietuvos muzikos festivalius ir ruošiasi finaliniam turo pasirodymui šį sekmadienį Vilniuje, Katedros aikštėje. Šis „Anties“ koncertas vainikuos „Sostinės dienų 2013“ festivalio bei „Vilnius Music Week“ programą.

Sekmadienį vakare žiūrovai išvys viską, kuo garsėja „Antis“ – naujas ir mėgstamas grupės dainas, įspūdingą Algirdo Kaušpėdo kostiumų šou, videoprojekcijas. Koncerto atidarymui trumpą simfoniją „Anties“ kūrinių motyvais sugros styginių kvartetas, po jų scenoje pasirodę vienos žymiausių Lietuvos roko grupių „Antis“ muzikantai pristatys dainas iš rudenį pasirodysiančio „albumo „Baisiai džiugu!“ ir savo legendinius hitus. (ANTIS | Žaislas (Karklė Live Music Beach 2013): http://youtu.be/8qEyeduDxXA)

Šiam koncertui „Antis“ savo sudėtį sustiprins pučiamaisiais instrumentais, kurie visuomet suteikia jėgos grupės kūrybai. Koncerto metu žiūrovai scenoje išvys ir naujų „Anties“ dainų muzikos prodiuserį Victorą Diawarą, kuris kelioms dainoms prisijungs prie grupės. Koncerte „Antis“ taip pat pristatys ir vieną dar niekur negrotą kūrinį „Mes – Pasaulio Lietuva“, kurį parašė specialiai pasaulio lietuvių jaunimui ir surepetavo tik šią savaitę.
„Pagrindinis dalykas, kas mane džiugina naujoje programoje, yra tai, kad ji skamba vienu dažniu su jaunimu, ko mums iki šiol kaip grupei trūko“, – sakė grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas.

„Anties“ koncertas Katedros aikštėje prasidės 20 valandą ir truks arti dviejų valandų. Grupė numato šį koncertą įrašyti ir, kaip ir prieš penkerius metus, kai koncertavo su turo „Ančių dainos“ programa, išleisti jį DVD.

Šiemet „Antis“ surengė penkis koncertus – liepos ir rugpjūčio mėnesiais pasirodė Anykščiuose pasaulio anykštėnų šventėje, muzikos festivaliuose „Varom!“, „Galapagai“, „Karklė Live Music Beach 2013“, „Švyturio“ muzikos festivalyje. Paskutinį savo vasaros turo koncertą muzikantai šį sekmadienį sugros sostinės Katedros aikštėje, o per rugsėjį numato įrašyti naująsias dainas būsimam albumui „Baisiai džiugu!“.Prisegtose iliustracijose:„Anties“ koncertas Karklės festivalyje (M.P.3 nuotr.).