2012-06-19

Vasarą – „Anties” koncertinis skrydis per Lietuvą!

Muzikos gerbėjams – ilgai lauktos žinios iš „Anties” stovyklos! Nuo praėjusių metų rugsėjo tylėjusi„Antis” skelbia vasaros koncertų turą per Lietuvą. Liepos mėnesį grupė surengs septynis koncertus ir dar vieną – rugpjūtį. Pirmasis „Anties” koncertas įvyks jau kiek daugiau nei po dviejų savaičių – liepos 7 dieną, šeštadienį, Palangos muzikos klube „Ramybė”.

Šiuo metu muzikantai vis dažniau Europos futboločempionato kovas televizorių ekranuose keičia į repeticijų studiją. Po ilgesnės pertraukos repeticijoms susirenkantys „antinai” klausytojams ruošia pusantros valandos trukmės savo garsiausių dainų programą. Jos metu skambės didžiausi grupės hitai iki grupės išsiskirstymo 1990 metais ir po sugrįžimo 2007-aisiais.

Naujam skrydžiui su vasaros koncertais kylanti„Antis”, apšilusi Palangoje, taip pat pasirodys liepos 12 dieną Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime, kuris vyks Visuomenės harmonizavimo parke Prienų rajone. Legendiniai Lietuvos rokeriai liepą gros trijuose festivaliuose – Vyšnių festivalyje Žagarėje (liepos 14 dieną), festivalyje „Pilies aidas” Jurbarke (liepos 20 dieną) ir „Tamsta” festivalyje šalia Varėnos (liepos 21 dieną).

Liepos koncertus „Antis” baigs pasirodymais Vilniaus „Vasaros terasoje” (liepos 26 dieną) ir Kaune, Ryšių kiemelyje „837” (liepos 27 dieną). Tuo planavusi savo koncertinį sezoną šiemet ir baigti grupė visgi nutarė priimti dar vieną kvietimą ir rugpjūčio 18 dieną sugros Kražių festivalio žiūrovams.

Pasak „Anties” lyderio Algirdo Kaušpėdo, šis grupės koncertų ciklas skiriamas „Roko maršų” 25-erių metų sukakčiai. „Koncertų programa atspindės idealistinį „Anties” laisvės siekį – nuo išsivadavimo iš išorinių pančių iki vidinės laisvės paieškų. „Antis” tebėra „antis” – nuoširdi, nors ir dviprasmiška, teigianti, bet ir provokuojanti. Džiugu, kad grupė sulaukia ir jaunosios kartos gerbėjų dėmesio, apie juos taip pat galvojame ruošdami programą”, – sakė Algirdas Kaušpėdas.

„Anties”koncertinis skrydis per Lietuvą – 2012:
liepos 7 d. – Palanga,muzikos klubas „Ramybė”;
liepos 12 d. – Visuomenėsharmonizavimo parkas (Prienų raj.), Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas;
liepos 14 d. – Žagarė, Vyšniųfestivalis;
liepos 20 d. – Jurbarkas,festivalis „Pilies aidas”;
liepos 21 d. – Varėna, „Tamsta” festivalis;
liepos 26 d. – Vilnius, „Vasaros terasa”;
liepos 27 d. – Kaunas, Ryšiųkiemelis „837”;
rugpjūčio18 d. – Kražiai, Kražių festivalis.