2017-10-21

Šiaulių arena įspūdingiausiu dešimtmečio šou išrinko „Anties“ koncertą


Šį savaitgalį Šiaulių arena surengė savo dešimtmečio šventę. Šventinio renginio metu taip pat įvyko arenos apdovanojimai, kurių metu įspūdingiausiu dešimtmečio šou paskelbtas „Anties“ trisdešimtmečio turo „Zombiai atrieda atidunda!“ koncertas, įvykęs šioje arenoje 2014 metais gruodžio 20 dieną.

„Tegu zombiai rieda ir dunda pro šalį ir į Šiaulius neužsuka!“, – atsiimdamas apdovanojimą šypsojosi „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Už šį įvertinimą „Antis“ dėkojo Šiaulių arenai, visai didelei nuostabiai komandai, kartu dirbusiai prie „Zombiai atrieda atidunda!“ turo, ir žiūrovams, kuriems jaučia pačius šilčiausius jausmus ir didelę nostalgiją.

Iš viso „Antis“ Šiaulių arenoje surengė du solinius koncertus. Pirmasis įvyko su „Ančių dainų“ turo programa 2008 metų vasario 29 dieną.

Jau po kelių savaičių lapkričio mėnesį, minėdama albumo „Ančių dainos“ dešimtmetį, muzikos kompanija M.P.3 100 vienetų tiražu išleis vinilo plokštelę „Ančių dainos. Proginis dešimtmečio leidimas“. Šį albumą užsakyti galima internete adresu www.buymusic.lt .

Po grupės atsikūrimo 2007-aisiais metais „Anties“ kūryba Lietuvoje buvo įvertinta įvairiais muzikos apdovanojimais, tarp jų M.A.M.A., „Radiocentro“, „Pravdos“, auksinio ir platininio singlo, auksinio albumo ir Šiaulių arenos apdovanojimais. Savo koncertinę veiklą „Antis“ nutraukė praėjusių metų vasarą koncertais Trakų ir Raudondvario pilyse.