2014-12-16

Šiandien išleistas „Anties“, Leono Somovo ir Jazzu hitas – jau Nr. 1 Lietuvos „iTunes“

Interneto muzikos gigantas „iTunes“ nuo gruodžio pradžios savo lankytojams teikė galimybę iš anksto užsisakyti naują „Anties“, Leono Somovo ir Jazzu hitą „Nauji metai“. Nuo šiandien ši daina išleista oficialiai ir iškart tapo pačiu perkamiausiu „iTunes“ kūriniu Lietuvoje.

Lapkričio pabaigoje atskleistas „Anties“ ir Leono Somovo su Jazzu duetas yra vienas labiausiai intriguojančių Lietuvos populiariosios muzikos istorijoje. Svetainėse „Soundcloud“ ir „YouTube“ paskelbta daina „Nauji metai“ akimirksniu tapo interneto hitu. Londone ir Vilniuje filmuotas šios dainos vaizdo klipas „YouTube“ jau peržiūrėtas per 700 000 kartų.

Gruodį daina sėkmingai debiutavo Lietuvos radijo stočių topuose ir jau gali vadintis didžiausiu „Anties“ hitu po grupės atsikūrimo 2007-aisiais. Gyvai „Nauji metai“ nuskambės artėjančiame „Anties“ trisdešimtmečio ture, kuris šį šeštadienį prasideda Šiauliuose.

Praėjusį mėnesį „iTunes“ savo asortimente išskyrė naująjį „Biplan“ albumą „Visi keliai veda prie jūros“, kuris taip pat tapo vienu perkamiausiu lietuviškų albumų šioje parduotuvėje.

„iTunes“: https://itunes.apple.com/us/album/nauji-metai-feat.-leon-somov/id947483009
„Antis“ ft. Leon Somov & Jazzu – „Nauji metai“: http://youtu.be/UrbZhlhxP-o


Prisegtose iliustracijose: singlo „Nauji metai“ viršelis (Ryčio Šeškaičio nuotr.), populiariausi „iTunes“ kūriniai (M.P.3 nuotr.).