2014-05-19

Naujausiai „Anties“ dainai vaizdo klipą sukūrė gerbėjas

Grupė „Antis“ radijo stotims pristatė savo naujausią dainą „Kurti“. Šį trečiadienį legendinė Lietuvos grupė Vilniuje „Siemens“ arenoje surengs pasirodymą kartu su amerikiečių žvaigždėmis „Aerosmith“, kurio metu atliks ir naujausius savo kūrinius, ir didžiausius hitus.

„Tikrasis kūrybiškumas man visada yra spontaniškas”, – teigė „Anties“ vokalistas Algirdas Kaušpėdas. „Kuria ne protas, o sąmonė. Protas kritikuoja kūrybą, tai jo darbas. Gal todėl įdomiausi yra beprotiški kūriniai? Nes sukurti – ne pagal mūsų proto taisykles.“

Daina „Kurti“ tapo trečiuoju radijo singlu iš praėjusiais metais išleisto ir M.A.M.A. apdovanojimą „Ančiai“ atnešusio albumo „Baisiai džiugu!“. Anksčiau radijo stotyse skambėjo šio albumo kūriniai „Žaislas“ ir „Muzika“. Albumas „Baisiai džiugu!“ praėjusiais metais buvo išleistas kompaktine plokštele ir skaitmeniniu formatu, o šiemet ribotu tiražu pasirodė ir šio albumo vinilo plokštelė.

„Anties“ muzikantus itin pradžiugino vienas grupės gerbėjas savo iniciatyva sukūręs naujausiam grupės radijo singlui „Kurti“ interneto vaizdo klipą. Jame – 2013 metų „Anties“ koncerto Katedros aikštėje medžiaga ir papildomai nufilmuoti vaizdai. Grupė dėkoja Ryčiui Titui už šį atliktą darbą.

Antis | Kurti (Fan made video): 

 

Prisegtoje iliustracijoje: albumo „Baisiai džiugu!“ viršelis (M.P.3 nuotr.).