2016-07-04

Jau rytoj atsisveikinimo koncerte „Antis“ suves sąskaitas su Martynu

Jau rytoj, liepos 5 dieną, legendinė Lietuvos grupė „Antis“ Trakų pilyje sugros įsimintiną atsisveikinimo koncertą, kuriame suves sąskaitas… su žymiausios savo dainos „Kažkas atsitiko“ herojumi Martynu. 

Dainos „Kažkas atsitiko“ priedainis „Ne tau, Martynai, mėlynas dangus…“ vadinamas vienu įsimintiniausių per visą lietuviškos populiariosios muzikos istoriją. 30 metų grupė gąsdino ir grūdino jos herojų, kad ne jam, Martynui, mėlynas dangus, ne jam, berneliui, rožėm klotas kelias, teks vienam grįžti į namus ir ieškotis prastesnės panelės.

Tačiau šio atsisveikinimo koncerto programoje Algirdas Kaušpėdas pažadėjo Martynui skirti ypatingą dėmesį ir „subalansuoti tarpusavio santykius“.

„Noriu iš visos širdies pakviesti į pergalingą „Anties“ koncertą Trakuose visus grupės gerbėjus ir tuos, kurie girdėjo „Antį“, bet niekada nebuvo gyvame koncerte. Ateikite, pasidžiaugsime laiminga pabaiga kartu!“, – jausmingai kalbėjo Algirdas Kaušpėdas.

Grupė koncertuos kartu su dainininku Donatu Montvydu ir operos solistu Virgilijumi Noreika. Atsisveikinimo koncerto metu „Antis“ pasirodys sustiprinta pučiamųjų sąstatu, atliks savo didžiausius hitus, tarp jų net 28 metus negrotą kūrinį „Lietaus melodija“.

Pirmą ir vienintelį kartą su renginio svečiais nuskambės nauja grupės daina „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“. Taip pat koncerte roko stiliumi nuskambės išskirtinė Donato Montvydo dainos „I’ve Been Waiting for This Night“ versija.

„Anties“ atsisveikinimo koncerte taip pat dalyvaus ir sveikinimo žodį ketina tarti Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Grupė pasirodymui paruošė specialius sceninius sprendimus, o koncertą vainikuos įspūdingas fejerverkas. Bilietais į „Anties“ koncertą Trakų pilyje prekiauja Bilietai.lt. Koncerto žiūrovų skaičius ribojamas iki 3000. Didžioji dalis bilietų į koncertą yra parduota, kasose yra likę tik paskutinieji bilietai.

  

Prisegtose iliustracijose: grupė „Antis“ (Ryčio Šeškaičio ir Roko Miliaus nuotr.)