2013-07-24

Į sceną sugrįžtanti „Antis“ savaitgalį pasveikins Anykščių ir festivalio „Varom!“ klausytojus

Pirmą kartą šiemet roko grupė „Antis“ į sceną pakils jau šį penktadienį, liepos 26 dieną. Pradėdami savo vasaros gastroles muzikantai koncertu Anykščiuose ant Šventosios upės sumontuotoje scenoje pasveikins pasaulio anykštėnus. Jau kitą dieną, šeštadienį, „Antis“ savo pasirodymu vainikuos netoli Giedraičių vyksiančio trijų dienų festivalio „Varom!“ antrosios dienos programą.
 
Koncertuoti į Anykščius „Antis“ sugrįš po 25 metų! Pasak grupės vokalisto Algirdo Kaušpėdo, paskutinį kartą anykštėnams grupė grojo dar 1988-ųjų vasarą, vos tik atsiradus Sąjūdžiui – tada po koncerto muzikantai su palaikymo grupe ir trispalvėmis dar nuvyko prie Puntuko, kur giedojo „Tautišką giesmę“.

Tačiau penktadienį vakare koncertuoti Anykščiuose grupei bus įdomu ne tik dėl istorinių prisiminimų. „Dar neteko groti upės viduryje! Patikrinsime fengšui dėsnius ir tekančio vandens poveikį koncertui“, – šypsojosi Algirdas Kaušpėdas. „Anties“ koncertas ant Šventosios upės prasidės 22.30 val., po šio pasirodymo bus surengtas ugnies šou.

Liepos 26-28 dienomis Gaveikių kaime šalia Giedraičių vyksiančiame festivalyje „Varom!“, kuris propaguoja blaivias pramogas, šeštadienį renginiai prasidės jau nuo ankstyvo ryto, o muzikinė programa startuos 17 val. „Anties“ pasirodymas didžiojoje festivalio scenoje numatytas 23 val.

Naujai paruoštoje koncertinėje „Anties“ programoje klausytojai išgirs gerokai atnaujintą ir pasunkėjusį skambesį, visiškai naujų kūrinių iš ruošiamo leidybai būsimo grupės albumo „Baisiai džiugu!“ ir, žinoma, didžiausius grupės hitus.

Rugpjūtį „Antis“ taip pat pasirodys muzikos festivaliuose „Galapagai“, „Karklė Live Music Beach“ bei „Švyturio“ muzikos festivalyje Kaune. Kol kas paskutinį savo koncertą „Antis“ surengė prieš 307 dienas – praėjusį rugsėjį sostinės Vingio parke vykusiame fejerverkų festivalyje „Vilniaus fejerija“.
 
Prisegtoje iliustracijoje: „Anties“ koncertinis skrydis per Lietuvą – 2012 (Luko Kazakevičiaus nuotr.).

Prisegtoje iliustracijoje: „Anties“ koncertinis skrydis per Lietuvą – 2012 (Luko Kazakevičiaus nuotr.).

http://www.anykstenai.lt/?pg=naujienos2&nj=978

http://www.varomparty.lt/programa