2011-06-27

Grupės „Antis“ muzikantas išvyko pusmečiui dirbti į Afganistaną

Grupei „Antis“ pusmetį teks verstis be savo nuolatinio boso gitaristo Gedimino Simniškio, kuris praėjusią savaitę išvyko į Afganistaną, kur dirbs su inžineriniais projektais. Šiuo laikotarpiu jį muzikos grupėje pavaduos „Anties“ gitaristas Gintautas Rakauskas, kuris anksčiau taip pat yra grojęs boso gitara šioje grupėje.

Liepos mėnesį „Antis“ iš viso surengs keturis solinius koncertus. Šį šeštadienį, liepos 2 dieną, grupė koncertuos Klaipėdoje „Muzikuojančiame kelte“, o kitą dieną, sekmadienį, lankysis Palangos muzikos klube „Vandenis“. Liepos 21 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje įvyks pirmasis šiais metais „Anties“ koncertas sostinėje, o liepos 23 dieną grupė pasirodys Varniuose vyksiančioje baikerių stovykloje.

Tai bus intensyviausias grupei koncertinis mėnuo nuo 2008 metų, kai vyko „Anties“ koncertinis turas po Lietuvą su sugrįžimo albumo „Ančių dainos“ programa. Rugpjūčio mėnesį grupė taip pat patvirtino pasirodymą muzikos festivalyje „Live Music Beach Karklė 2011“.

Artėjantys šio savaitgalio koncertai Klaipėdoje ir Palangoje Gintautui Rakauskui bus tarsi krikštas jo naujoms laikinoms pareigoms grupėje. Gintautas Rakauskas „Antyje“ boso gitara yra grojęs 1987-1990 metais.

Šiuo metu Gediminas Simniškis jau pasiekė Afganistano sostinę Kabulą, iš kurio netrukus turėtų persikelti į Čagčarano miestą, kuriame ir darbuosis. Kol kas pasiekti kelionės tikslą trukdo Čagčarane kilusi smėlio audra, neleidžianti skristi lėktuvams. Muzikantas šiuo metu yra apsistojęs karinėje bazėje, susipažino su Lietuvos karinės misijos vadovybe Kabule, dalyvavo ten surengtame Joninių šventime. Į Lietuvą muzikantas grįš gruodžio mėnesį.

Afganistano Goro provincijoje Gediminas Simniškis teiks inžinerines paslaugas, rūpinsis projektų techninės dokumentacijos rengimu ir projektų įgyvendinimo technine priežiūra. Šie projektai yra finansuojami iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų. „Tai yra didelis profesinis iššūkis. Pasiilgsiu koncertų, tad bus gera sugrįžti iš misijos“, – sakė Gediminas Simniškis, Lietuvoje vadovaujantis pastatų ir inžinerinių statinių projektavimo įmonei.

Bilietus į „Anties“ koncertą Klaipėdoje (liepos 2 d.) platina „Bilietų pasaulis“:
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/seimai/muzika_ir_teatras/?show=22046.
Bilietus į „Anties“ koncertą Palangoje (liepos 3 d.) platina „Tiketa“:
https://www.tiketa.lt/grup%C4%97s_antis_koncertas_23452.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Akimirka iš „Anties“ koncerto gegužės mėnesį Kaune (M.P.3 nuotr.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Anties“ boso gitaristas Gediminas Simniškis Kabule (asmeninio archyvo nuotr.)