2013-08-01

„Galapagų“ scenoje „Antis“ debiutuos su Victoru Diawara

Praėjusią savaitę vasaros koncertų turą „Baisiai džiugu!“ pradėjusi grupė „Antis“ gerbėjams ruošia staigmeną. Penktadienį, rugpjūčio 2 dieną, festivalyje „Galapagai“ Zarasuose kartu su „Anties“ muzikantais scenoje pasirodys ir naujausias jų dainas prodiusavęs Victoras Diawara.

„Žiūrovai išgirs naujų dainų ir kiek pasikeitusį „Anties“ skambesį. Jis – pasunkėjęs ir griežtesnis, bet labai tinkamas didelėms scenoms, festivaliams ir stadionams“, – sakė Victoras Diawara. „Esu tikras, kad daug naujų dainų žiūrovus kabins iš pirmo karto.“

Pasak Victoro, nauji „Anties“ tekstai užfiksavo dabartinį laikmetį ir, kaip visada, yra įdomūs, ironiški ir aktualūs. „Labai džiaugiuosi dalyvavęs „Anties“ kūrybiniame procese, man tai buvo didelė garbė“, – teigė Victoras Diawara, laukiantis savo debiuto su legendine grupe ir koncertinėje scenoje.

Savo naują koncertinę programą „Antis“, žinoma, inkrustuos ir didžiausiais hitais. Grupė žiūrovus nustebins ne tik naujais kūriniais, pakitusi skambesiu, bet ir specialiai šiam turui sukurtais efektingais sceniniais Algirdo Kaušpėdo kostiumais.

Šį savaitgalį Zaraso ežero saloje vyksiančio festivalio „Galapagai“ žiūrovai didžiojoje scenoje be pirmą kartą šiame festivalyje koncertuosiančios „Anties“ išvys ir britus „Hadouken!“,  švedus „Clawfinger“,  baltarusius „Lyapis Trubetskoy“, latvius „Instrumenti“, lietuvius „Bix“, „G&G sindikatą“, „Golden Parazyth“ ir kitus.

http://www.galapagai.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=143&Itemid=172&lang=lt 

         

Prisegtose iliustracijose:Algirdas Kaušpėdas ir Viktoras Diawara festivalio „Galapagai“ spaudoskonferencijoje; „Anties“ koncertinio turo „Baisiais džiugu“ akimirkosAnykščiuose ir festivalyje „Varom!“ (M.P.3 nuotr.).