2015-09-09

„Anties“ koncertinis savaitgalis Šiauliuose ir Vilniuje

Šis artėjantis savaitgalis grupei „Antis“ bus aktyvus ir sukels daug malonių prisiminimų. Penktadienį, rugsėjo 11 dieną, grupė koncertuos Šiauliuose, Prisikėlimo aikštėje vyksiančiame renginyje „Šiaulių dienos 779“, o šeštadienį, rugsėjo 12 dieną, pasirodys Kalnų parke legendiniame festivalyje „Lituanika“, kuris šiemet mini savo trisdešimtmetį.

Ankstesnį kartą Šiauliuose ir Vilniuje „Antis“ lankėsi praėjusių metų gruodį savo jubiliejinio turo „Zombiai atrieda atidunda!“ metu. Grupė atvyks su pusantros valandos geriausių dainų programa ir specialiaisiais efektais – pirotechnika, lazeriais ir vaizdo projekcijomis. Savaitgalio koncertuose bus galima įsigyti riboto leidimo albumą „Zombiai atrieda atidunda!“.

Pasak „Anties“ lyderio Algirdo Kaušpėdo, abiejuose koncertuose grupė atliks geriausias buvusias ir esamas savo dainas. „Festivalis „Lituanika“ „Ančiai“ suteikė sparnus, todėl pasirodymą ruošiame su visa pagarba ir meile šiam renginiui. Tuo pačiu šią programą galės įvertinti ir šiauliečiai, pas kuriuos visada smagu koncertuoti“, – sakė Algirdas Kaušpėdas.

Festivalyje „Lituanika“ „Antis“ yra koncertavusi 1986 ir 1987 metais. 1987 metais jame laimėjo pagrindinį prizą. Po pirmojo pasirodymo festivalyje grupė išgarsėjo Lietuvoje, po antrojo – visoje buvusioje Sovietų Sąjungoje ir kaip „perestroikos“ grupė buvo kviečiame koncertuoti į įvairius festivalius užsienyje.

Šiais metais „Antis“ kol kas surengė penkis koncertus – Klaipėdoje, Alytuje, Jonavoje, Karklėje ir Kėdainiuose. Kol kas tolimesnių pasirodymų grupė nėra suplanavusi.

Antis – Žaislas (turas „Zombiai atrieda atidunda!“, 2014): http://youtu.be/ajzRkTI_rww

 

Prisegtose iliustracijose: grupės „Antis“ koncertas Klaipėdoje (Prodj.lt nuotr.)