2016-08-05

„Anties“ atsisveikinimo koncertas išleistas internete

Liepos mėnesį Trakų pilyje sugrotą atsisveikinimo koncertą „Antis“ paskelbė interneto parduotuvėse ir grotuvuose.

Skaitmeninį albumą „Antis Trakų pilyje. Atsisveikinimo koncertas“ muzikos pirkėjai gali įsigyti „iTunes“, „Amazon“, „Tidal“ ir kitose muzikos parduotuvėse. Mėgstantys interneto grotuvus šį albumą suras klausymui „Spotify“, „Deezer“ ir kituose portaluose, taip pat ir lietuviškame „Pakartot“.

Tai — pirmasis vien skaitmeninis koncertinis „Anties“ albumas. Pastaruosius savo koncertų įrašus „2xAntis“ (2013 m.) ir „Zombiai atrieda atidunda!“ (2015 m.) grupė išleido CD ir DVD formatais. Visų šių albumų leidėja — kompanija M.P.3.

Liepos 5 dieną į atsisveikinimo koncertą Trakų pilyje „Antis“ sutraukė per 2000 didžiausių savo gerbėjų, tarp kurių buvo ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Dviejų valandų geriausių dainų koncerto metu Trakuose „Antis“ pristatė ir vieną visiškai naują dainą „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“, kurią atliko su Donatu Montvydu ir Virgilijumi Noreika. Šį kūrinį taip pat galima rasti internete paskelbtame koncertiniame albume.

Oficiali albumo išleidimo data — rugpjūčio 5-oji. Nuorodos pirkti: iTunes, Amazon.co.uk, Amazon.com, Amazon.de, Tidal... Klausyti: Spotify, DeezerPakartot ir kt.