2016-06-22

„Anties“ atsisveikinimas

Atėjo laikas prisipažinti, kad mes, lietuvių roko grupė „Antis“ 2016 metų liepos 6 dieną, kartu su Lietuva sugiedoję mūsų šalies himną, pabaigsime savo koncertinę veiklą.

Norime padėkoti visiems „Anties“ gerbėjams už ištikimybę, pasitikėjimą, nuolatinį dėmesį ir meilę. Kartu mes praleidome ne vieną nuostabų vakarą ir ne vieną audringą naktį! Nuo tolimų ir baugių 1984-jų iki šios dienos – visada stengiamės dalintis savo idėjomis, aistromis, muzikavimo džiaugsmu ir tikėjimu ateitimi. Mums teko didelė garbė 1987-1989 metais „Roko maršuose“ kelti Lietuvą Laisvės sąjūdžiui.

Nuo 2007 metų, vėl suaktyvėjus „Ančiai“, iki šios dienos surengėme 87 koncertus, kuriuose dalyvavo šimtai tūkstančių klausytojų. Niekada nesitikėjome, kad naujametinis Kauno muzikuojančių architektų pokštas – „Antis“– taps tokiu svarbiu mūsų gyvenimo reiškiniu ir bendrabūvio gėrio šaltiniu. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mums tai nutiko!

„Antis“ atsisveikina su scena ir tai ne marketinginis pokštas – „Antis“ daugiau nebegrįš. Kita vertus, kol dar nevėlu, būtų negražu nepakviesti visų grupės bičiulių liepos 5 dieną Trakų pilyje pasiklausyti „Anties“ atsisveikinimo koncerto, į kurį sudėsime tai, ką galime geriausio.

Visa kada nors baigiasi, bet pozityviame mene, kaip pasakoje, svarbi laiminga pabaiga. „Antis“ pasistengs baigti savo muzikinę kelionę oriai, puikios muzikinės formos, su dideliu trenksmu ir nenuvylę gerbėjų!

Linkime „Anties“ fanams nepamiršti mūsų muzikos ir kartu palaikyti naujas, jaunas muzikos grupes, kad Lietuvoje niekada neišnyktų gera muzika!

Tegyvuoja mintys, kurias galvojame!
Tegyvuoja žodžiai, kuriuos kalbame!
Tegyvuoja Ančių dainos!

Būkim sveiki, bičiuliai!

„Antis“, 2016.06.22. Vilnius
Vaclovas Augustinas / Arūnas Blūšius / Linas Būda / Algirdas Kaušpėdas / Gintautas Rakauskas / Gediminas Simniškis


Prisegtose iliustracijose: grupė „Antis“ (Sauliaus Baradinsko nuotr.)