2017-05-17

„Anties“ albumas - pas Indonezijos prezidentą

Dalia Grybauskaitė žino kaip sužavėti kolegas!  Į valstybinį vizitą Indonezijoje išvykusi Lietuvos Respublikos prezidentė kartu su savimi pasiėmė ir dalį lietuviško roko – grupių „Antis“, „Bix“, „Colours of Bubbles“ ir kitų muzikos rinkinius padovanojo Indonezijos prezidentui Joko Widodo.

Indonezijos prezidentas yra didelis roko muzikos gerbėjas. Dėl šios priežasties Lietuvos Respublikos prezidentės dovana jam tapo vieni geriausių Lietuvos roko muzikos albumų išleistų pastaraisiais metais.

Muzikalią dovaną sudarė grupės „Antis“ kompaktinė plokštelė „Baisiai džiugu!“, grupės „Bix“ albumas „Ray“ bei naujosios kartos roko muzikos kūrėjų darbai – „Colours of Bubbles“ albumas „She Is the Darkness“, „Deeper Upper“ – „Mirrors“ ir „Wolfsome“ – „Origin.412“.  Pasak muzikantų, toks jų kūrybos pristatymas – itin džiugus. „Mūsų muzika atsirado Indonezijoje iš prezidentės rankų. Neįtikėtina!“, – teigia jie.

Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos išplatintame pranešime teigiama, jog tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai, o jau kitais metais Lietuva ir Indonezija minės 25-ąjį diplomatinių santykių jubiliejų.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotr. / Robertas Dačkus