2012-08-20

Algirdui Kaušpėdui kražiečiai dovanojo gyvą antį (papildyta)

Paskutinį koncertą šią vasarą sugrojo grupė „Antis“. Savaitgalį šios grupės muzikantai surengė pasirodymą Kražių festivalyje. Apsilankymas šiame mieste itin įsimins grupės lyderiui Algirdui Kaušpėdui, kuriam koncerto pabaigoje kražiečiai pateikė nemenką staigmeną scenoje įteikdami gyvą antį.

Padovanotas paukštis yra baltoji Pekino antis, daugiausia auginama mėsos pramonei. „Tačiau jai pasisekė, neketiname jos kepti,pastatysime namelį, kad gyventų”, – atsigavęs iš nuostabos sakė dainininkas. „Taip ją apsaugosime ir nuo natūralių priešų – lapių, šeškų, kurių yra apylinkėse, į kurias ji persikelia.“

Pasirodymas Kražiuose buvo vienintelis „Anties“koncertas rugpjūčio mėnesį ir paskutinis šią vasarą. Šių metų savo koncertinį skrydįper Lietuvą grupė pradėjo liepos 7 dieną Palangoje, nutraukdama 286 dienas trukusią koncertinę tylą.

Per pusantro mėnesio„Antis“ surengė aštuonis pasirodymus, iš jų net keturi koncertai vykomiestuose, kuriuose grupė koncertavo pirmą kartą per savo istoriją – Žagarėje, Jurbarke, Kražiuose, kur „Antis“ pasirodė šių miestų festivaliuose, ir Prienuose, kur įvyko Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Šią vasarą „Antis“ taip pat surengė solinius koncertus Vilniuje, Kaune, Palangoje bei trečią kartą lankėsi festivalyje „Tamsta muzika“. Iš viso šiuose pasirodymuose apsilankė apie 20 000  žiūrovų.

Rugsėjo 22 dieną „Antis“ surengs bene didžiausią savo koncertą šiais metais sostinės Vingio parke, kur vyks ketvirtasis tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2012“.

Dėmesio! Renkame vardą naujajam Algirdo antinui! Savo pasiūlymus rašykite tiesiai į „Anties“ FB puslapį: http://www.facebook.com/pages/ANTIS/284555643417

Ačiū už jūsų pasiūlymus! :)

Prisegtose iliustracijose:Algirdui Kaušpėdui kražiečiai dovanoja antį (M.P.3 nuotr.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prisegtose iliustracijose: Algirdui Kaušpėdui kražiečiai dovanoja antį (M.P.3 nuotr.).